• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Alarko Servisi

Çerkezköy Alarko Servisi

Çerkezköy Alarko Servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Alanında uzmanlaşmış teknik ekibimiz, cihazınızın arızasını tespit ederek, gerekli onarımları titizlikle gerçekleştirir. Orijinal yedek parçalar kullanarak cihazınızın tamirini gerçekleştirirken, uzun ömürlü ve kalıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Size en uygun maliyetli ve verimli çözümleri sunarak, Alarko cihazlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.Cihazınızın düzenli olarak bakımını yaparak, enerji verimliliğini artırabilir ve arıza riskini azaltabilirsiniz. Uzman ekibimiz, Alarko cihazlarının bakımını titizlikle gerçekleştirir. Cihazınızdaki filtrelerin temizlenmesi, gaz ayarlarının yapılması ve genel kontrollerin sağlanması gibi işlemleri hassasiyetle gerçekleştirerek, cihazınızın daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlarız.

Çerkezköy Alarko Servisi olarak, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmet sunmak için çaba sarf ediyoruz. Teknik ekibimiz, cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit ederek, en uygun çözümü sunmak için çalışır. Hızlı ve etkili hizmet anlayışımızla, cihazınızın en kısa sürede tamir edilmesini sağlıyor ve kesintisiz bir kullanım deneyimi sunuyoruz. Alarko marka cihazlarınızın ihtiyaçlarına profesyonel ve güvenilir çözümler sunan lider bir hizmet sağlayıcısıyız. Size güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Güvenilir, profesyonel ve ekonomik bir hizmet almak istediğiniz

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.