• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Arçelik Kombi Arıza

Çerkezköy Arçelik Kombi Arıza

Çerkezköy bölgesinde Arçelik marka kombi arızalarını hızlı ve etkili bir şekilde çözen firma olarak, Arçelik Kombi Arıza Tamiri hizmeti sunmaktayız. Deneyimli teknisyenlerimiz, Arçelik kombilerin arıza teşhisini doğru bir şekilde yapmakta ve gerekli tamir işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Arçelik kombinizde meydana gelen her türlü arıza durumunda, hızlı müdahale ederek sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kombi arızalarını en kısa sürede gidererek sizlere güvenli ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Arçelik Kombi Arıza Tamiri firması olarak, uzman ekibimizle size profesyonel bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.