• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Arçelik Kombi Servisi

Çerkezköy Arçelik Kombi Servisi

Çerkezköy bölgesinde Arçelik marka kombi servisi hizmeti sunan firmamız, Arçelik kombi sistemlerinin bakım, onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, Arçelik kombilerin detaylarına hakim olup, arızaları hızlı ve etkili bir şekilde çözmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kombi bakımı, arıza tespiti, parça değişimi ve gaz ayarı gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Arçelik kombi sistemlerinin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Arçelik kombinizde bir sorun yaşıyorsanız veya düzenli bir bakım ihtiyacınız varsa, firmamıza başvurarak uzman ekip desteği alabilir ve kombi sisteminizin sorunlarını güvenle çözebilirsiniz.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.