• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Bosch Servisi

Çerkezköy Bosch Servisi

Çerkezköy Bosch Servisi, Bosch marka cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamak için burada bulunmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, geniş bir bilgi birikimine sahip olup, Bosch markasının tüm modelleri hakkında detaylı bir tecrübeye sahiptir. Size hızlı ve etkili bir hizmet sunarak, cihazlarınızın performansını ve dayanıklılığını artırmayı hedeflemekteyiz.

Çerkezköy Bosch Servisi olarak, müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak görmekteyiz. İşimizi titizlikle yaparak, cihazlarınızın sorunlarını tespit eder ve en uygun çözümleri sunarız. Orijinal Bosch yedek parçalar kullanarak yapılan tamirlerle, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Ayrıca, düzenli bakım hizmetleriyle cihazlarınızın verimliliğini artırır, enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluruz. Çerkezköy Bosch Servisi olarak, profesyonel ekibimizle her zaman hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.