• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Demirdöküm Servisi

Çerkezköy Demirdöküm Servisi

Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyan Çerkezköy Demirdöküm Servisi olarak, ısıtma ve soğutma sistemlerinizde uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmekteyiz ve kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt etmekteyiz. Çerkezköy ve çevresinde, Demirdöküm marka kombi, kazan ve klimalarınızın bakım, onarım ve montajı konusunda uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Teknik eğitimlerden geçmiş, deneyimli ve sertifikalı personelimiz, sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözme konusunda uzmandır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına, hizmetlerimizi zamanında ve titizlikle sunmaya özen gösteriyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanarak kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.