• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Kombi Anakart Tamiri

Kombi Anakart Tamiri

Kombi kartınızda şu sebeplerden dolayı arıza oluşmuş olabilir; kombinizi 10 yıldan fazla süredir kullanıyorsanız, elektrikteki sürekli gidip gelmeden kaynaklı bağlantı kopmaları, yüksek voltaj sebebiyle kombi kartının yanması gibi sorunlar da kombi kartınız hasar görecek, kombinizde sorunlar açığa çıkacaktır. Öncelikle bu iş ciddi manada elektronik bilgisi istediğinden kombi kartınızın tamirini, işini önemseyen ve güvenilir kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi kart tamiri nde kartın değerleri, akımölçer yardımıyla akım/gerilim açısından doğru bir şekilde ölçülür.

Kart üzerindeki komponentlerde dikkatle incelenir ve gerekirse hasarlı olduğu düşünülen komponentler kart dışında test edilir. Ardından sorunun neden kaynaklandığı tespit edilir ve konuda çözüm yolu aramaya gidilir. Son testlerden sonra kart tekrar kombiye takılır ve kombi çalıştırılır. Kombi kartınızı dikkatli ve titiz bir şekilde tamir ederek kombinizi en kısa sürede çalışır vaziyete getiriyoruz. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. Bu sayede fiyatlar hakkında da ön bilgi sahibi olabileceksiniz. Tüm markalara kombi tamir ve kart tamir hizmeti vermekteyiz. 

Kombi kartını tamir ettirmek , sıfır bir kombi kartı almaktan çok çok daha avantajlıdır. Kombi kartı almak yerine, tamir sonrası sağlam bir şekilde çalışacak kombi kartınızı tamir ettirmek sizi büyük masraflardan kurtaracaktır. Kombi anakart tamiri dikkat, tecrübe ve yeterlilik gerektirir, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz özel simülasyon cihazları ile kombi kart üzerindeki tüm elektronik malzemeler devre üzerindeyken test edilir. Kombi kartın hasar görmemesi adına başta her elektronik kart için alınması gereken statik elektrik önlemleri alındıktan sonra işlemlere başlıyoruz. İlerleyen Teknolojileri Yakından Takip eden ve sürekli eğitimlere katılan branşında uzman kadromuz ile Kaliteli ve sorunsuz kombi kartlarınızın arıza ve problemlerini 1/2 gün içerisinde çözülmüyoruz.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.