• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Mete Teknik, kombi konusunda Çerkezköy bölgesinin en profesyonel ekibine sahip yılların köklü firmasıdır. Firmamız hızlı, pratik ve garantili servis olarak da kombi konusundaki ihtiyaçlarını gidermektedir. Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Kombilerin ısı vermesi ve sıcak su sağlaması esas görevidir. Ancak bu gibi işlevlerini yerine getiremiyorsa cihazınızda ciddi bir problem oluşmuş olabilir. Yıllık kombi bakımlarınızı yaptırarak Mete Teknik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tekirdağ'ın her ilçe ve semtine hızlı ve güvenilir servis imkânı götürmekteyiz.

Kombinizin marka ve modeli fark etmeksizin sizlere en güvenilir bakım hizmeti sunmaktayız. Böylelikle cihazlarınızda uzun vadede herhangi bir sorunla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Kombilerde bazen su sızdırma olayı ile karşılaşabiliyoruz. Bu gibi su sızdırma durumu ile karşılaştığında müşterilerimiz endişelenebiliyor. Mete Teknik kombilerde meydana gelen diğer tüm arızalar gibi kombide su sızdırma sorununda da yardımcı oluyoruz. Kombinizin dış gövdesi çok ısınıyorsa üç yollu vananın kontrollerini sağlıyoruz. Eğer yedek parça gerekiyorsa bunu cihazınızın markasında orijinal yedek parça ile sağlıyoruz. Kombinin özellikle kış aylarında don koruması aktif bir şekilde kullanılması gerekir. Gaz vanası ve elektrik sigortasının don korumasının aktif olabilmesi için aktif halde olması gerekir. Bazı durumlarda kombi don korumasına ihtiyaç duyar. Böyle durumlarda sistem sıcaklığı minimum dereceye getirene kadar çalışmayı sürdürür. 

Gaz ya da elektrik olmadığı zamanlarda cihazda don oluşabilir ki bu da cihazınıza zarar veren bir durumdur. Yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız yoğuşma giderinin ve ağzının donmaması son derece önemlidir. Bunun için alınabilecek birçok tedbir bulunmaktadır. Cihazınızda izolasyon önlemi alabilirsiniz. Mete Teknik servisi ismi ile çalışmalar yürüterek bu ve bunun gibi pek çok sorunda sizlere kombinizin markası ne olursa olsun yardımcı olmaktayız. Kombilerin yeterli derecede ısı vermemesi pek çok duruma bağlı olarak gelişebilir. Radyatörlerin kombiye geri dönüş hattında bir tıkanma var ise kombinizden istediğiniz performansı almanız da güçleşecektir. Ayrıca kombinizin herhangi mekanik bir parçası arızalanmış ya da teklemiş ise sistem doğrudan etkilenecekti

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.