• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Kombi Montajı

Kombi Montajı

İç mekânın ısıtılmasında ve sıcak su ihtiyacının giderilmesinde vazgeçilmez bir seçenek olan kombi montajı için kaliteli hizmetlerden yararlanmaya ne dersiniz? Hızlı, pratik ve sonuç odaklı çözümlerimiz ile kombinizin montajını gerçekleştiriyoruz. Kombi, ev ve iş yerlerinde kullanılan doğalgaz kullanımına imkân tanıyan teknolojik bir cihazdır. Bu cihazın sisteme bağlanması hem teknik bilgi birikimi hem de uzmanlık gerektirir. Doğalgaz hattına entegre edilmesi gereken bu cihazın elektrik bağlantıları da kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Tüm bu serüveni kaliteli bir şekilde tamamlamak verimliliği arttıracak temel unsurlardan bir tanesi olur. 

Peki, enerji ihtiyacınızı karşılamanızda oldukça değerli bir seçenek olan kombi montajı işlemlerinde nasıl bir hizmet alabilirsiniz? Kombinizin doğalgaz ve elektrik hattına bağlanmadan önce çeşitli hususlara dikkat edilmesi elzemdir. Zira montajın doğru bir şekilde gerçekleşmemesi sadece verimliliği değil hayati riskleri de beraberinde getirir. Bu anlamda uzman bilgisine sahip profesyonellerin gerçekleştireceği hizmet esnasında yer seçiminin çok önemli olduğu açıktır. Uzman ekibimizin de çok önem verdiği bir detay olan kombi yer seçimi için çeşitli değerlendirmeler yapılmalıdır.

Sertifikalı ve lisanslı servis ekibimiz yeri belirledikten sonra montaj hizmetinin gerçekleştirir. Montajın gerçekleştirilmesi için daha önce yaptırdığınız bir dolap veya koruma varsa ekibimizin seçtiği yerin kullanılmasını sağlamalısınız. Dolabınızın ilgili yere taşınması ile nokta atışı seçimler yapabilirsiniz. Tüm bu süreç sonrasında sıra montaj işleminin hayata geçirilmesine gelir.Kombi montajı gerçekleştirmek istediğinizde sizi bekleyen fiyatların ne düzeyde olduğunu merak ediyorsanız bu noktada uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. En iyi hizmetleri sizlerle buluşturmayı hedefleyen firmamız teknik birikimi sayesinde kaliteyi ön plana çıkarır. Bütçe dostu çözümleri ile de size hizmet sunmayı önemseyen teknik servisimize ulaşarak kombi montaj fiyatları ne kadar sorusuna cevap bulabilirsiniz.

 

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.