• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Kombi Servisi

Kombi Servisi

Mete Teknik, kombi sektöründe var olan tüm markalar ve bu markaların tüm modelleri için kombi servisi vermektedir. Kombiniz çalışıyor ama ısınmıyor, kombinizden su akıyor, kombiden çok ses çıkıyor, sıcak su vermiyor kombi kartı bozuldu gibi başınıza gelebilecek tüm arızaları profesyonel teknik ekibimiz kolayca çözümleyebilmektedir. Çerkezköy kombi servisi hizmetimizi 12 ay boyunca 7/24 vermekteyiz. Acil durumlarda bizlere istediğiniz saatlerde ulaşabilirsiniz. Çerkezköyün her noktasına servis hizmeti sağlamaktayız. Yılların tecrübesi ile tüm marka ve model kombi hasarlarında çözüm sunabilmekteyiz.

Problem anakarttan ya da yedek parça hasarında kaynaklanıyorsa sorunun çözümü mecburen biraz uzamaktadır. Uygun yedek parça temini veya tamir işlemi ile kombiniz sorunsuz çalışır duruma getirilir. Kombiler her elektronik sistem gibi uzun kullanımlardan sonra çeşitli arızalar verebilir. Mete Teknik kombi servis hizmetimizde eğer problem ortamda çözülecek bir durumda ise hemen müdahale edilerek kombiniz çalışır hale getirilir. 

Mete Teknik olarak en zorlu arızalarda bile en kısa yoldan çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Teknik ekibimizle kombi tamircileri arasında hizmet verdiğimiz günden bu yana her zaman en ekonomik , en kalıcı çözüme ulaşmanız için çalışmaktayız. Uygun fiyatlarla teknik problemlere çözüm üreten Mete Teknik, Çerkezköy kombi tamiri için eğitimli ve tecrübeli personelleriyle görev yapmaktadır. Siz de ev veya iş yerlerinizde kullandığınız ısıtma sistemlerinde yaşadığınız arızaların çözümü için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.