• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Sanica Kombi Bakımı

Çerkezköy Sanica Kombi Bakımı

Sanica Kombi Bakımı firması olarak, yıllardır sektörde edindiğimiz deneyim ve uzmanlıkla hizmet veriyoruz. Kombi bakımı konusunda eğitimli ve profesyonel bir ekip ile çalışarak, kombinizin en verimli ve güvenli şekilde çalışmasını sağlamak için özen gösteriyoruz. Kombi bakımının düzenli olarak yapılması, kombinizin ömrünü uzatır, enerji verimliliğini artırır ve arızaların önüne geçer. Bu nedenle, Sanica kombinizin bakımı için sizlere periyodik bakım programları sunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz kombinizin temizlik, ayar ve kontrollerini titizlikle gerçekleştirerek optimum performansı sağlarlar. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Çerkezköy Sanica Kombi Bakımı olarak, kaliteli hizmet ve güvenilirlik ilkesini benimsemekteyiz. İhtiyaçlarınızı anlayarak en iyi çözümleri sunmak için özveriyle çalışıyoruz.

 

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.