• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Sanica Servisi

Çerkezköy Sanica Servisi

Çerkezköy Servisi, Sanica marka kombilerinizin bakımı, onarımı ve yedek parça temini konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir servis sağlayıcısıdır. Deneyimli ekiplerimizle kombinizin düzenli bakımını gerçekleştirir, olası arızaları hızlı bir şekilde çözer ve size sorunsuz bir kombi kullanımı sunarız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışımızla, Çerkezköy'de Sanica kombi servisi konusunda güvenilir bir çözüm sunmaktayız.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.