• 7/24 Teknik Servis

    0 545 249 82 14

  • E-Mail

    info@cerkezkoyservisi.com

  • Fatih Mah. Aşkın Sk. No:5/7

    Çerkezköy / Tekirdağ

Çerkezköy Vaillant Kombi Arıza

Çerkezköy Vaillant Kombi Arıza

Çerkezköy Vaillant kombi arıza talepleriniz için sürekli sizlere hizmet vermektedir. Çerkezköy Vaillant Kombi arıza servisi siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmet sunarken birincil önceliği müşteri memnuniyetidir. Çerkezköy Servisine ilettiğiniz tüm Kombi problemleriniz deneyimli ekiplerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz değerli tüketicilerimize gerekli bildirimde bulunulacaktır. Çağrı Merkezimizi her ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz Çerkezköy Vaillant servisi tüm Kombi arızalarınızda garantili olarak tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır. Çerkezköy Vaillant Kombi Arıza Vaillant kombilerinize periyodik olarak bakım yapılması kombilerinizin ömrünü uzattığı gibi kombinizde oluşan arızaları önlemekte etkili bir yöntemdir. Firmamız yılda en az bir kere periyodik Vaillant kombi bakımı yapılmasını önermektedir.

Çerkezköy Kombi Servisi

Mete Teknik sunmuş olduğu kombi teknik servis hizmetleri ile güven verir. Şeffaf işleyişi ve orjinal yedek parça desteğinin vermiş olduğu güven ile uzman kadromuzun desteğini bir arada sizlere sunarız. ECA, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Viessman, Alarko, Bosch, Buderus ve Ariston başta olmak üzere her marka ve model kombi için anında destek alabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri

Kombi anakartlarınızın arızalanması durumunda, profesyonel ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için çalışacaktır. Kombi anakart tamiri hizmetimiz, uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi anakart tamiri ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.